Požiar Garážového Komplexu (krátka)

Autorský kolektív:

Terče

Poppre

Neterče

Popis

Vraciaš sa zo streleckého tréningu v Hunter Clube, kde si vystrieľal skoro všetky náboje a zostalo Ti v jednom zásobníku 9 a v druhom 4 náboje.
Ideš zaparkovať svoje auto do "Garážového Komplexu" (taká tá spleť uličiek tvorená prefabrikovanými garážami zo sedemdesiatych rokov minulého storočia).
Už z diaľky sa Ti zdá, že niečo nebude v poriadku, lebo je tam priveľa blikotavého svetla.
Horí už niekoľko garáží. Hasiči začali hasiť, no zistili, že v susediacej garáži má niekto uskladnených 12 (slovom: dvanásť) acetylénových fliaš. Tieto sú chránené proti krádeži špeciálnou titánovo-wolframovou mrežou, ktorú nedokážu včas prekonať.

Hľadajú snajpera, ktorý by tieto fľaše rýchlo a hlavne včas prestrelil spoza ďalekej bariery, aby nevybuchli. Výbuch nastane o 36 sekúnd.

A to je tvoja chvíľa.

Postup

Na signál od rozhodcu zaujmeš pozíciu vo vodorovnom kryte.
Z tejto pozície prestrelíš každú fľašu 1 krát.

Kondícia

Zbraň nabitá v púzdre v kondícii 2 (komora je prázdna).
V jednom zásobníku je 9 nábojov.
V druhom zásobníku sú 4 náboje.

Áno, spolu je to 13 nábojov na riešenie situácie.

Na zlikvidovanie acetylénovej fľaše stačí 1 (slovom: jeden) zásah.

A máš na to 36 sekúnd.

Penalizácia

Nešportové správanie.
Zásah Neterča.
Nezásah Terča.
Nekrytie sa.

Nezásah všetkých fliaš v stanovenom čase je penalizovaný 33 procedúrami!!!