4. kolo zimného pohára Bratislava

Napriek tomu, že názov pohára je zimný, zima už tak moc nebola. No horšie bolo, že fúkalo. Stage to niesli ťažko, no napriek tomu všetkému sme úspešne odstrielali ďalšie kolo. Poďme sa pozrieť, o čom to bolo.

Calvinball - hra skoro bez pravidiel

Pri potulkách svetom internetu, som narazil na jeden celkom zaujímavý námet, ako si na strelnici s kamarátmi nielen spestriť deň, ale si aj zasúťažiť netredičným spôsbom...


Februárový LOS-SK pretek v Hunter Clube

Zvoní budík. Uisťujem sa, že je nedeľa a ideme sa troška zabaviť, nie pracovať. Rýchle raňajky a autopilot si to namieril do Hunter Clubu. Akosi cez víkendy pomalšie bootujem. V hunteri dávam kávičku, patrilo by sa už naozaj zobudiť.

3. kolo zimného pohára Bratislava

Po dlhom čase nám to počasie naozaj nevyšlo, Zima, ľad, mokro, blato...to všetko komplikovalo situáciu a tomu sa museli aj prispôsobiť situácie.

2. kolo zimného pohára Bratislava

Po dlhšej prestávke sme sa opäť stretli na strelnici SAV v Bratislave, aby sme si overili naše (Vaše) schopnosti streľby za sťažených podmienok. Tentokrát to nebolo svetlo, ale zima. Takže, bolo zima. Cez týždeň sme si predpripravili prvých pár kusov zásten, stavanie nám išlo od ruky a začali sme viac menej načas. Pripravené boli tri stage. A bolo zima.

2. kolo Hunter Club pohára, 8.1.2016

Rok sa s rokom zišiel a nás hneď počas prvého predĺženého víkendu v novom roku čakala prvá súťaž LOS, konajúca sa na strelnici Hunter Club v Bratislave

Hunter Club Los-SK, 11.12.2016

Dopredu bola známa jediná inštrukcia: doneste si baterku. Krytá strelnica, dobre, hovorím si, tak strielať sa bude za sťažených svetelných podmienok. Výzva prijatá! Keďže nie som vlastníkom super-tacticool Glock-osaditeľného svetlometu, deň pred pretekom si dávam nácvik držania baterky pri streľbe na strelnici, a ide sa na to!

1. kolo Zimného Pohára Bratislava, 26.11.2016

Prišla Zima aj zima, a my sme sa stretli na prvom zimnom kole Bratislavského pohára. Účasť bola hojná, bezpečnosť dodržaná a ľudia sa bavili.

LOS Marathon 2016

Konečne sme sa dostali k napísaniu pár riadkov k nultému ročníku nového formátu LOS-súťaže, Marathonu. Po týždňoch vymýšľania, kreslenia, rozmýšľania a výmen názorov sa pomaly začal rysovať priebeh tohto preteku.

Milý denníček, keď som šiel 24.9 do Prešova na LOS ...

Keď človek za víkend precestuje 400 km jedným a potom ďalších 400 druhým smerom, tak by v tom bol čert, aby z toho nevznikla reportáž. Síce trochu neskôr než by som chcel, ale lepšie neskoro ako nikdy... tak ako náš príjazd v tomto prípade...

1 - 10 článkov z 22